O nas

Kilka słów o firmie i marce IvSanBernard

Sample title

IV SAN BERNARD: wysokiej jakości produkty kosmetyczne dla psów i kotów oraz baza edukacyjna. 

Jakość, szerzenie edukacji i innowacji oraz...ziarnko wyobraźni to składniki, które złożyły się na sukces marki IV SAN BERNARD zarówno na rynku zoologicznym w kraju pochodzenia (Włochy) jak i międzynarodowym. IV SAN BERNARD to także absolutnie innowacyjne przedsiębiorstwo wyrastające z Toskanii, krainy starożytnych tradycji. 

20 Years

Firma i jednocześnie marka IV SAN BERNARD została założona w 1995 roku jako owoc eklektycznego umysłu Mirco Aringhieri (założyciela) połączonego z jego wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie kosmetyków dla ludzi. IV SAN BERNARD jest dziś synonimem jakości kosmetyków dla zwierząt domowych na całym świecie. 

Dzięki wkładowi wielu ekspertów, IV SAN BERNARD opracowała kilkanaście linii kosmetycznych dla zwierząt domowych, w sumie ponad 150 różnych produktów, od podstawowych, codziennych zabiegów kosmetycznych, aż do specjalistycznych kosmetyków dla psów i kotów wystawowych. W szerokiej ofercie można znaleźć produkty, które są przeznaczone dla specyficznego typu sierści (długa, średnia, krótka, biała i czarna) lub na przykład do zabiegów SPA oraz tradycyjne kosmetyki. Nie brakuje również innowacyjnych produktów, takich jak zapachowa linia „Fruit of the Groomer” w całości oparta na owocach egzotycznych, cała linia produktowa „Passione Nera - Black Passion" oparta na olejku arganowym, czy linia „Mineral Red”, która nie zawiera czynnika SLS, tzw. SLS Free. 

Ciągły nacisk na nowe trendy, zarówno te, które należy przestrzegać jak i te nowo tworzone, doprowadził markę IV SAN BERNARD do wyspecjalizowania się także w dziedzinie wyposażenia gabinetów i zakładów groomerskich. W szczególności postawiono na produkcję najwyższej jakości mebli. W ofercie znajdziemy również meble w linii tzw. budżetowej. Wszystkie produkty są zgodnie z tradycją firmy projektowane z położeniem szczególnego nacisku na jakość i stylowy design. 

Sam pomysł, aby zorientować swoje działania przede wszystkim na groomerach, dał firmie asumpt do kolejnej ważnej misji dla IV SAN BERNARD, a mianowicie powołania do edukacji: w rzeczywistości firma od ponad dziesięciu lat organizuje na swoim terenie kursy groomingu dla początkujących i seminaria specjalistyczne prowadzone przez międzynarodową technik Monique van de Ven. Co więcej, w ostatnich latach otwarto ponad dziesięć autoryzowanych przez markę IV SAN BERNARD szkół, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Taka obecność marki na różnych rynkach ułatwia kandydatom na groomerów lub groomerom udział w różnego rodzaju kursach i seminariach. Od lutego 2017 roku działalność tego typu prowadzona jest w Polsce, dzięki firmie Smacznachwila.pl Sp.j. z siedzibą w Rzeszowie, która jest wyłącznym importerem produktów IV SAN BERNARD w Polsce oraz współtwórcą projektu szkoleniowego „Iv San Bernard & Szindler – Kuźnia Groomerów” z siedzibą w Rudzie Śląskiej. 

Główną siłą napędową marki, pozwalającą na jej umiędzynarodowienie jest nie tylko położenie dużego nacisku na edukację (choć jest to z pełnym zaangażowaniem realizowane od Włoch do Rosji i od Tajwanu do USA), ale także na eksport. IV SAN BERNARD sprzedaje swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie.

Jakość, innowacyjność, wzornictwo i dbałość o Klienta wszystko to idzie w parze z IV SAN BERNARD, firmą, która wyszła poza stary i mało atrakcyjny koncept "kąpieli psa". Stworzyła wręcz salony mody dla zwierząt, gdzie zarówno dwu- jak i czteronożni Klienci czują się mile widziani i są dopieszczani, dzięki czystemu, profesjonalnemu, przyjaznemu i eleganckiemu środowisku. Środowisku, które zawiera zarówno nowoczesną koncepcję groomingu, jak i fenomen, który rozprzestrzenia się po całym świecie, zawarty w tradycyjnych oczekiwaniach ludzi w stosunku do produktów "made in Italy".

Sprawdź i kup produkty IvSanBernard